Pozycjonowanie stron internetowych, marketing internetowy, marketing szeptany, social media, content marketing.

Aplikacje mobilne i webowe

Twój interaktywny biznes

Nic tak nie ułatwia zakupów jak dobrze zaprojektowana i spersonalizowana aplikacja.  Dzięki aplikacjom sprzedażowym możesz zarobić na dwa sposoby. Sprzedawać produkty lub pozwolić na to użytkownikom  i czerpać zyski z prowizji. Chętnie ją dla Ciebie wykonamy.

Aplikacja konkursowe to idealne rozwiązanie aby wypromować markę i jej produkty oraz usługi. Dodatkowo pozwalają na zaangażowanie użytkowników, dzięki czemu marka staje się coraz bardziej popularna.

Myślisz o takiej aplikacji dla Twojej firmy? Dla nas to nie problem.

Aplikacje sprzedażowe

Aplikacje Sprzedażowe

Aplikacje Rezerwacyjne

Możemy dla Ciebie wykonać następujące aplikacje:

Aplikacja rezerwacyjna umożliwia zamówienie noclegu, biletu do kina czy stolika restauracji. Dzięki niej zakup Twoich usług wzrośnie, ponieważ aby zarezerwować np. stolik w Twojej restauracji lub pokój w Twoim hotelu będzie wystarczyło jedno kliknięcie.

Nauka języków, kurs prawa jazdy, quizy, wykonywanie zadań i testów z najróżniejszych dziedzin. Aplikacje e-learningowe to co szybko rozwijający się biznes. Przedstaw nam swój pomysł, a my zadbamy o jego sukces.

E-learningowe

Aplikacje ogłoszeniowe od lat święcą sukcesy. Dzięki nim internauci będą mogli czytać i dodawać oferty pracy, kupna, sprzedaży lub wynajmu. Taka aplikacja to niemal pozycja obowiązkowa dla firm z branży motoryzacyjnej oraz nieruchomości, ale nie tylko.

Aplikacje Ogłoszeniowe

Stwórz własną aplikację społecznościową, wyjątkową i oryginalną. Ludzie pragną mieć ze sobą kontakt. Ułatw im to własną aplikacją. 

Aplikacje Społecznościowe

Kontakt z nami

512 006 276

kontakt@supersem.pl

Trakt Lubelski 340, 

Warszawa, 04-667

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!