Pozycjonowanie stron internetowych, marketing internetowy, marketing szeptany, social media, content marketing.

Aplikacje mobilne i webowe

Twój interaktywny biznes

Nic tak nie ułatwia zakupów jak dobrze zaprojektowana i spersonalizowana aplikacja.  Dzięki aplikacjom sprzedażowym możesz zarobić na dwa sposoby. Sprzedawać produkty lub pozwolić na to użytkownikom  i czerpać zyski z prowizji. Chętnie ją dla Ciebie wykonamy.

Aplikacja konkursowe to idealne rozwiązanie, aby wypromować markę i jej produkty oraz usługi. Dodatkowo pozwalają na zaangażowanie użytkowników, dzięki czemu marka staje się coraz bardziej popularna.

Myślisz o takiej aplikacji dla Twojej firmy? Dla nas to nie problem.

Aplikacje sprzedażowe

Aplikacje konkursowe

Aplikacje Rezerwacyjne

Możemy dla Ciebie wykonać następujące aplikacje:

Aplikacja rezerwacyjna umożliwia zamówienie noclegu, biletu do kina czy stolika restauracji. Dzięki niej zakup Twoich usług wzrośnie, ponieważ jedno kliknięcie wystarczy, by zarezerwować usługę.

Nauka języków, kurs prawa jazdy, quizy, wykonywanie zadań i testów z najróżniejszych dziedzin. Aplikacje e-learningowe to co szybko rozwijający się biznes. Przedstaw nam swój pomysł, a my zadbamy o jego sukces.

Aplikacje e-learningowe

Aplikacje ogłoszeniowe od lat święcą sukcesy. Dzięki nim internauci będą mogli czytać i dodawać oferty pracy, kupna, sprzedaży lub wynajmu. Taka aplikacja to pozycja obowiązkowa dla firm m.in. z branży motoryzacyjnej czy nieruchomości, ale nie tylko.

Aplikacje ogłoszeniowe

Stwórz własną aplikację społecznościową, wyjątkową i oryginalną. Ludzie pragną mieć ze sobą kontakt. Ułatw im to własną aplikacją. 

Aplikacje Społecznościowe

Kontakt z nami

512 006 276

kontakt@supersem.pl

Trakt Lubelski 340, 

Warszawa, 04-667

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!