Pozycjonowanie stron internetowych, marketing internetowy, marketing szeptany, social media, content marketing.

Przewaga strategiczna liderów branży nad resztą konkurencji polega na odpowiednim wykorzystaniu Content Marketingu. Zadzwoń do nas i sprawdź dlaczego 

SKONTAKTUJ SIĘ 

Klientów co raz trudniej jest przekonać do zakupu produktów lub korzystania z usług. Dziś standardowo przed podjęciem decyzji zakupowej jest poszukiwanie informacji o produkcie lub usłudze. Dlatego zaleca się tworzenie i rozpowszechnianie wartościowych i angażujących treści i informacji, ważnych dla odbiorców. Takie działanie bardzo mocno wzmacnia zaufanie do marki budzi zaufanie i zachęca do zakupu. 

Content Marketing pomaga kupować

SKONTAKTUJ SIĘ 

SKONTAKTUJ SIĘ 

Content marketing to idealne narzędzie by edukować klientów. Edukacyjne kampanie content marketingu są o wiele bardziej efektywne niż standardowe kampanie rekomendacji produktu. Kampania edukacyjna pozwala na skupienie się na oczekiwaniach i problemach klienta. Rekomendacja odpowiednich rozwiązań takich problemów pozwala zwiększenie ilości pozytywnych decyzji zakupowych. 

Ludzie bardzo nie lubią gdy się im sprzedaje, ale kupować lubi każdy

Tworzymy strategie działań pozwalających na odnajdywanie przez użytkowników potrzebnych im treści. Odpowiednia strategia pozwala na diametralne obniżenie kosztów kampanii i spore oszczędności.

Strategia

Tworzymy artykuły, grafiki, materiały video, dzięki którym możesz edukować klientów i kształtować postrzeganie przez nich Twojej marki.

Angażujące treści

Dbamy by treści zostały opublikowanie na stronach odpowiednich portali. Współpracujemy z ponad 6000 portali, w których jest reprezentacja niemal każdej branży. Artykuły zawsze są zoptymalizowane pod kątem SEO, by były wysoko w wyszukiwarkach internetowych. 

Publikowanie

Content Marketing od SUPERSEM

Co robimy ?

Jednym z naszych podstawowych zadań jest sprawienie by każdy materiał dotarł do jak największej ilości użytkowników,w  taki sposób by zechcieli oni się podzielić pozyskanym informacjom ze znajomymi. 

Zwiększanie zasięgu

Nasze działania od samego początku są poddawane analizie, a w razie potrzeby są dokonywane zmiany, aby uzyskać optymalne efekty. 

Optymalizacja

Działamy w sposób jawny. Nasz klient zawsze może do nas zadzwonić i zapytać o przebieg kampanii. Wyniki naszych działań zawsze raportujemy w sposób przejrzysty i zrozumiały. 

Transparentność

Wiemy, że każdy biznes potrzebuje trochę innych rozwiązań. Dopasowanych do jego potrzeb. Nim przystąpimy do działania dokonujemy analizy oferty klienta oraz rynku na jakim działa, na tej podstawie dokonujemy wyboru działań. Nasz dział Content Marketingu dba o każdy szczegół od planowania, poprzez prowadzenie kampanii, aż do raportowania i analizę wyników. 

 

SKONTAKTUJ SIĘ 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt z nami

Pozycjonowanie stron, google adwords, marketing szeptany