Agencja interaktywna, pozycjonowanie stron, social media, opinie google, opinie w porównywarkach cen,

Generowanie opinii w internecie - zadbaj o wizerunek swojej firmy w sieci

Potencjalni klienci prawie zawsze szukają opinii o danej firmie, jej produktach i usługach. Dopływ świeżych opinii pozwala na stworzenie wizerunku prężnie działającej firmy, polecanej przez innych. Pozwala zdobycie przewagi nad konkurencją oraz zwalczać nieprawdziwe negatywne opinie, dodawane przez konkurencje oraz nieuczciwych klientów. Chętnie zapewnimy Państwu stały dopływ dodatkowych, pozytywnych opinii w internecie. Utrwali to Państwa wizerunek jako firmy, której warto zaufać. 
generowanie opinii w internecie. Opinie google, opinie facebook

Generowanie opinii w internecie - dlaczego warto ?

Jak pozycjonować stronę, opinie o firmach

90% zadowolonych klientów nie wystawia opinii w internecie

 

Badania pokazują, że większość zadowolonych, klientów, nie wystawia opinii w internecie. W przeciwieństwie do niezadowolonych, spośród których ponad 50% wystawia negatywy niemal natychmiast po zaistniałym zdarzeniu. Nie czekając na wyjaśnienia ze strony usługodoawcy

Supersem pozycjonowanie stron, marketing szeptany, pozycjonowanie stron

Walcz z fałszywymi negatywami

 

Duża część negatywnych komentarzy w portalach opinii nie dotyczy bezpośrednio danej firmy, najczęściej rzeczy od niej niezależnych np. pracy kuriera. Druga część fałszywych negatywów to działania hejterów oraz złośliwej konkurencji. Administratorzy portali jednak nie zwracają na to opinii. Korzystając z naszych usług, możesz na bieżąco z nimi walczyć.

generowanie opinii w internecie

Stały dopływ pozytywnych opinii 

 

Stały dopływ pozytywnych opinii w utwierdza potencjalnych klientów, że Twoja firma to najlepszy wybór. Stały dopływ pozytywnych opinii pokazuje, że Twoja firma działa prężnie działa. Dzięki pozytywnym opiniom zbudujesz silną i rozpoznawalną markę, której konsumenci ufają. 

Zobacz gdzie pomagamy generować opinie

Poproszę o darmową wycenę

Agencja interaktywma, marketing internetowy,
Supersem
Agencja Marketingu Internetowego

ul. Trakt Lubelski 340, 
04-667 Warszawa

Kontakt: 512 006 279