Pozycjonowanie stron internetowych, marketing internetowy, marketing szeptany, social media, content marketing.

Pozycjonowanie 
stron internetowych

Blisko 90% ludzi używa codziennie internetu i wyszukiwarek internetowych. Wysokie pozycje strony w wynikach wyszukiwania to możliwość dotarcie do olbrzymiej grupy klientów.

Duża grupa potencjalnych klientów

Wysokie pozycje strony lub sklepu w internecie to gwarancja zwiększenia sprzedaży produktów i usług, A co za Tym idzie Twoich zysków. 

Wzrost sprzedaży towarów i usług

Firmy, których strony są wysoko w wyszukiwarce Google, cieszą się wysokim zaufaniem klientów.Pozwól nam zadbać o swój wizerunek.

Zwiększone zaufanie klientów

Zobacz co daje pozycjonowanie

W porównaniu do kosztów innych rodzajów reklamy internetowej, koszty pozycjonowania są niewielkie, w przeliczeniu na jednego użytkownika odwiedzającego Państwa witrynę internetową. 

Niskie Koszty reklamy

W internecie nie ma granic. Twoją stronę możemy pozycjonować na miasto, region, kraj. Przy odpowiedniej technologi pozycjonowania, świat przed Tobą stoi otworem. 

Nieograniczony zasięg

Firmy, których strony są wysoko w wyszukiwarce, są o wiele bardziej rozpoznawalne niż te, których strony są nisko w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu sprzedają o wiele więcej swoich towarów i usług, niż konkurencja.

Rozpoznawalność Marki

Ile Kosztuje pozycjonowanie stron internetowych ?

Na koszt pozycjonowania stron internetowych wpływ ma nie tylko nakład pracy. Główne koszty przede wszystkim generują niezbędne nakłady na pozyskiwanie linków oraz tworzenie treści. W Supersem pozycjonowanie zaczyna się od dostosowania strony do wymogów Google. Google ocenia jakość treści na stronach docelowych, co powoduje nieraz potrzebę skorzystania z pracy copywritera. Na koniec, chcąc budować zaufanie do strony www, aby osiągać wysokie pozycje, musimy pozyskiwać odnośniki z innych stron internetowych – linki pozycjonujące. Pozyskanie linków ze znanych blogów lub portali również generuje koszty. Dlatego rozpoczynając współpracę, ustalamy z klientami abonamentowe koszty, które są dostosowane do możliwości finansowych klienta oraz jego celów biznesowych. 

Nie szukaj taniego pozycjonowania. 

 

Szukaj skutecznego pozycjonowania, które:

 

 

 

- będzie realizować twoje cele biznesowe;

 

- wytworzy efekt synergii z innymi kampaniami marketingowymi;

 

- pozwoli na budowanie trwałej przewagi konkurencyjnej i zwiększanie udziału w       rynku;

Darmowa wycena

Kontakt z nami

512 006 276

kontakt@supersem.pl

Trakt Lubelski 340, 

Warszawa, 04-667

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!