agencja social media, kampanie social media, prowadzenia fanpage, prowadzenie facebooka
Media społecznościowe już od wielu lat są potęga. Ciężko znaleźć firmę czy branże, dla której istnienie w social media jest nieopłacalne. Korzyści są olbrzymie. Wystarczy mieć pomysł, na to jak dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów i zaangażować ich w życie Twojej marki.  Nie brakuje nam ani pomysłów, ani energii do ich realizacji. 

Słowo fanapage przypisuje się głównie staremu, dobremu Facebookowi. Prowadzenie profilu na Facebooku to poniekąd podstawowe działanie każdej firmy. W wielu branżach to jednak za mało i prowadzenie profili na wielu portalach społecznościowych to konieczność. Pomożemy dobrać odpowiednie portale i poprowadzimy tam profile Twojej marki.

Prowadzenie fanpage

social media, kampanie social media

Poproszę o darmową wycenę

Aby zaistnieć w mediach społecznościowych i dotrzeć tam do potencjalnych klientów, trzeba mieć plan. W Supersem zespół specjalistów przygotuje strategię działań dla Twojej marki, uwzględniając:

 

  • optymalną częstotliwość publikacji;

  • określając grupę docelową;

  • optymalną porę publikacji;

  • rodzaj publikowanych treści. 

Przygotowanie takiej strategii wymaga olbrzymiego zaangażowania, czasu, konkretnej wiedzy i wyczucia. Naszemu zespołowi od social media nie brakuje żadnej z tych rzeczy.

Budowanie strategii w social media

agencja social medai

Poproszę o darmową wycenę

Agencja interaktywma, marketing internetowy,
Supersem
Agencja Marketingu Internetowego

ul. Trakt Lubelski 340, 
04-667 Warszawa

Kontakt: 512 006 279