Projektowanie stron internetowych

Supersem oferuje tworzenie stron internetowych i sklepów na najwyższym poziomie. Tworzone przez nas serwisy internetowe są wyjątkowe, a to za sprawą profesjonalnego podejścia do ich projektowania. Dzięki śledzeniu światowych trendów oraz świetnej znajomości narzędzi i techniki możemy projektować naprawdę nowowczesne strony www i funkcjonalne sklepy internetowe. Każdy ze stworzonych przez nas serwisów jest responsywny. Możesz wybrać jeden z dziesiątków szablonów lub zamówić unikalną design, dzięki któremu twoja strona internetowa będzie unikalna. 

Strony dopasowane do Twoich potrzeb 

Oferowane przez nas strony są dostosowane do użytku na wszystkich urządzeniach. Stworzona przez nas strona będzie wyglądała tak samo atrakcyjnie na monitorze komputera, laptopa, tabletu czy smartphona. Jest to niezwykle ważne, ponieważ coraz większa część ruchu w sieci pochodzi z urządzeń mobilnych.

Mobilne strony internetowe

Możesz skorzystać z jednego z naszych szablonów lub zamówić grafikę stworzone specjalnie dla Ciebie. Nasze strony projektujemy z myślą o ich funkcjonalności. Jeżeli masz pomysł w tym zakresie, chętnie podejmiemy się jego wdrożenia. 

Nowoczesna i funkcjonalna strona

Każda stworzona przez nas strona, na Twoje życzenie, jest wyposażona w system zarządzania treścią, Dzięki temu możesz ją zmieniać i informować klientów o  zmianach następujących w Twojej firmie. 

Strona łatwa w zarządzaniu

Strona internetowe jest niezbędna dla praktycznie każdej firmy. W myśl tej filozofii uznaliśmy, że powinna kosztować tyle, by każdą firmę było na nią stać. Z tego względu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy rozwiązania abonamentowe. Strona internetowa z CMS w abonamencie to koszt już od 39,99 PLN netto miesięcznie. 

Strona internetowa na każdą kieszeń

Zamawiając stronę internetową w naszej agencji interaktywnej, otrzymasz hosting gratis. Dodatkowo na dobry początek współpracy otrzymasz od nas domeną na pierwszy rok gratis i 10% upustu na inne nasze usługi. 

Darmowy hosting

Poproszę o darmową wycenę

Supersem
Agencja Marketingu Internetowego

ul. Trakt Lubelski 340, 
04-667 Warszawa

Kontakt: 512 006 279